Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Taskman for Series 60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 201 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1041

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Taskman for Series 60 3rd Edition - Mobile

                  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

Ponadto Handy Taskman na urządzenia mobilne może wyświetlić informację na temat wolnej pamięci RAM, wolnym miejscu w pamięci telefonu oraz na karcie.

Program Handy Taskman dla mobile dzięki podręcznej wyszukiwarce umożliwia również sprawne uruchamianie zainstalowanych aplikacji wpisując tylko początkowe litery. Aplikacja pozwala także definiować ulubione listy, skróty za pomocą których wystarczy jedno kliknięcie aby Handy Taskman portable wysłał wiadomość sms lub włączył określony program. Należy pamiętać, że jest to 14 dniowa licencja Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Handy Taskman w trybie pełna wersja po okresie próbnym należy dokonać opłaty aktywacyjnej. Używając Handy Taskman za free z opłaconą licencją wszystkie opcje programu będą dostępne bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych.  Niestety opisywana wersja Handy Taskman nie jest po Polsku.

Wypróbuj Handy Taskman już dziś klikając download i za darmo pobierając plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne funkcjonalne aplikacje dlatego Zapraszamy do zapoznania się z nimi.


Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,
6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,
N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 3st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • tMan 0.9.10

  Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.

 • AE Button Plus 2.6.1 Pocket PC

  AE Button Plus to proste narzędzie, które pozwala na zmianę funkcji pewnych klawiszy, które pierwotnie są przypisane na stałe do określonych funkcji urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Taskman for Series 60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ