Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 119 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 411

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2 - Mobile

                  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

Ponadto Handy Taskman na urządzenia mobilne może wyświetlić informację na temat wolnej pamięci RAM, wolnym miejscu w pamięci telefonu oraz na karcie.

Program Handy Taskman dla mobile dzięki podręcznej wyszukiwarce umożliwia również sprawne uruchamianie zainstalowanych aplikacji wpisując tylko początkowe litery. Aplikacja pozwala także definiować ulubione listy, skróty za pomocą których wystarczy jedno kliknięcie aby Handy Taskman portable wysłał wiadomość sms lub włączył określony program. Należy pamiętać, że jest to 14 dniowa licencja Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Handy Taskman w trybie pełna wersja po okresie próbnym należy dokonać opłaty aktywacyjnej. Używając Handy Taskman za free z opłaconą licencją wszystkie opcje programu będą dostępne bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych.  Niestety opisywana wersja Handy Taskman nie jest po Polsku.

Wypróbuj Handy Taskman już dziś klikając download i za darmo pobierając plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne funkcjonalne aplikacje dlatego Zapraszamy do zapoznania się z nimi.


Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Manager plików, programów

 • tMan 0.9.10

  Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.

 • Hide Files 0.6

  Hide Files na platformy Android to program który pozwoli ci ukryć każdy plik video, audio, tekstowy lub obraz. Ukryte pliki są automatycznie przenoszone do folderu aplikacji. Hide Files jest programem darmowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ