Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GDesk 0.26a (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 821 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 810

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GDesk 0.26a (UIQ 3) - Mobile

                 GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.

Aplikacja umożliwia umieszczanie skrótów do programów na pulpicie. Ponadto dzięki licznym wtyczkom dostępnym na stronie producenta, aplikacja daje się rozbudować o kolejne funkcjonalne dodatki. GDesk to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy pragną spersonalizować swój telefon do własnych potrzeb. GDesk jest całkowicie za free. Na menu programu GDesk po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Aby skorzystać z aplikacji GDesk kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów polecamy również inne praktyczne aplikacje.

Podobne Manager plików, programów

  • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

    Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

  • Swiss Manager Pro 2.10 (UIQ3)

    Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

  • Best TaskMan version 1.02 Series 80

    Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

  • StorageTools 2.2 WM

    StorageTools to rozbudowany program do obsługi kart pamięci w telefonach z systemem Windows Mobile.

  • Flash Format PPC 2002

    Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GDesk 0.26a (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ