Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GDesk 0.23c - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: FiendSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 744 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GDesk 0.23c - Mobile

                 GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.

Aplikacja umożliwia umieszczanie skrótów do programów na pulpicie. Ponadto dzięki licznym wtyczkom dostępnym na stronie producenta, aplikacja daje się rozbudować o kolejne funkcjonalne dodatki. GDesk to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy pragną spersonalizować swój telefon do własnych potrzeb. GDesk jest całkowicie za free. Na menu programu GDesk po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Aby skorzystać z aplikacji GDesk kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów polecamy również inne praktyczne aplikacje.

Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Handy Zip for Series 60 3rd Edition

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • FilesDecrypter

  FilesDecrypter można traktować jako prostą przeglądarkę plików na Windows Mobile. Program stworzony przez znanego autora Vincenta Collure pozwala ponadto na dodawanie szyfrowania do każdego z plików.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.

 • Flash Format WM 2003

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GDesk 0.23c - Mobile

dodał: ~halos , 15.01.2009

hej:) mam pytanko... czy wchodzi to do n95 ?? jak sie to instalije?? i jak uruchomic zeby to dzialalo ????????

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ