Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.01.2011
Rozmiar: 130 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 604

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition. Program nie wiele zajmuje a rozpakowywanie plików odbywa się sprawnie i szybko. Wystarczy wskazać plik spakowany rarem a z pośród dostępnych opcji mamy wypakowanie bezpośrednie, wypakowanie do folderu o takiej samej nazwie jak plik oraz otwarcie i podglądnięcie spakowanej zawartości. Aplikacja FreeUnRAR jest całkowicie za free.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Manager plików, programów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ