Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Dominique Hugo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 465 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 6645

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                      FExplorer na Symbian OS to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie. FExplorer  na urządzenia mobilne umożliwia zarządzanie wszystkimi plikami znajdującymi się w urządzeniu, począwszy od systemowych przez pamięć wewnętrzną aż do karty pamięci.

W FExplorer na telefon pliki możemy wyszukiwać na kilka sposobów, kasować, dodawać foldery, zmieniać nazwy, uzyskiwać informację. Aplikacja FExplorer dla mobile polecana jest osobom, które w swoim telefonie mają zainstalowane wiele programów, gier, gromadzą zdjęcia, muzykę oraz filmy - program w prosty sposób pozwoli tym wszystkim zarządzać. Co więcej aplikacja FExplorer jest całkowicie za free a więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń.

Dzięki licencji freeware program FExplorer to w 100% pełna wersja. Niestety menu programu FExplorer nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować FExplorer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. Skorzystaj także z innych programów w kategorii Manager plików, programów również za darmo.

:::::: Poradnik instalacji FExplorer portable  ::::::


Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GBPodobne Manager plików, programów

 • Gemini App Manager 1.8.3

  Rozbudowana, praktyczna i szybka aplikacja do zarządzania twoimi programami w telefonie.

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • AndSMB 1.5

  AndSMB jest sieciowym menadżerem plików dzięki, któremu na telefonach z systemem Android możemy łączyć się z serwerem Samba w systemie Windows.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • Nokia Diagnostics S60 3rd edition Future pack2

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

dodał: ~Gorgo28 , 12.09.2009

Am0328

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ