Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Dominique Hugo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 125 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 652

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

          FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

Aplikacja umożliwia zarządzanie wszystkimi plikami znajdującymi się w urządzeniu, począwszy od systemowych przez pamięć wewnętrzną aż do karty pamięci. Pliki możemy wyszukiwać na kilka sposobów, kasować, dodawać foldery, zmieniać nazwy, uzyskiwać informację. Aplikacja polecana osobom, które w swoim telefonie mają zainstalowane wiele programów, gier, gromadzą zdjęcia, muzykę oraz filmy - program w prosty sposób pozwoli tym wszystkim zarządzać. Co więcej aplikacja FExplorer jest całkowicie za free a więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń. Niestety menu programu FExplorer nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować FExplorer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. Skorzystaj także z innych programów w kategorii Manager plików, programów, również za darmo.

Podobne Manager plików, programów

 • Total Commander 2.5 (Smartphone)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem , tym razem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Ghost Commander - Samba Plugin 1.13

  Ghost Commander - Samba Plugin jest rozszerzeniem możliwości aplikacji Ghost Commander o dostęp do plików w Windows. Aby użyć nakładki w programie Ghost Commander wejdź do Menu > Location > Open Windows Network Share. Następnie wpisz nazwę serwera i kliknij Connect.

 • GoodWin 1.21

  Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję.

 • AndroXplorer Lite 2.4.9.1


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ