Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 1st edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Dominique Hugo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 119 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 702

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 1st edition) - Mobile

          FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

Aplikacja umożliwia zarządzanie wszystkimi plikami znajdującymi się w urządzeniu, począwszy od systemowych przez pamięć wewnętrzną aż do karty pamięci. Pliki możemy wyszukiwać na kilka sposobów, kasować, dodawać foldery, zmieniać nazwy, uzyskiwać informację. Aplikacja polecana osobom, które w swoim telefonie mają zainstalowane wiele programów, gier, gromadzą zdjęcia, muzykę oraz filmy - program w prosty sposób pozwoli tym wszystkim zarządzać. Co więcej aplikacja FExplorer jest całkowicie za free a więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń. Niestety menu programu FExplorer nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować FExplorer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. Skorzystaj także z innych programów w kategorii Manager plików, programów, również za darmo.

Podobne Manager plików, programów

 • GDesk 0.23c

  GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.

 • Best FileMan version 1.04.1 Series 80

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • X-plore 1.53

  X-plore to popularny i ceniony menadżer plików teraz również i na systemy Android. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie wielu czynności na plikach i folderach, począwszy od tych najprostszych kopiowania i wycinania do bardziej złożonych jak odtwarzanie multimediów czy przesyłanie plików przez Bluetooth.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 1st edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ