Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Moubail.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.01.2011
Rozmiar: 21 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 475

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

DeviceInfo to prosty i funkcjonalny widget do telefonu pracującego pod kontrolą systemu Symbian S60 5th edition. Jak sama nazwa wskazuje umożliwia on sprawdzenie wielu parametrów i informacji o urządzeniu z jakiego korzystamy. Dzięki DeviceInfo możemy wyświetlić takie dane jak: adres MAC urządzenia, stan baterii, ilość wolnego miejsca, numer IMEI czy wersję Firmware. Aplikacja doskonale się sprawdza na modelach Nokii N97 oraz 5800. Program jest całkowicie darmowy i zajmuje nie wiele miejsca. DeviceInfo jest aplikacja przydatną tym wszystkim, którzy chcą znać na bieżąco dokładny stan swojego telefonu, wolnej pamięci innych parametrów przydatnych w diagnozowaniu np. problemów z komórką.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Manager plików, programów

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 2003)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • DTSysView 1.5 (Windows Mobile 2003)

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.

 • Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ