Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cute Keys 2.0 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Symbian Guru
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 200 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 420

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cute Keys 2.0 - Mobile

               Cute Keys to rewelacyjna aplikacja stworzona na potrzeby szybkiego dostępu do interesujących nas programów na Symbian OS. Ten prosty program pozwala na tworzenie praktycznych skrótów klawiaturowych, nie dostępnych w fabrycznym oprogramowaniu.

Dzięki tej aplikacji za pomocą dowolnej kombinacji klawiszy można szybko i sprawnie uzyskać dostęp np. do wiadomości, konkretnego programu, zegarka, kalkulatora, notatek, zdjęć itp. Skróty definiuje sam użytkownik a więc program oferuje spore możliwości. Wersja Trial pozwala na używanie programu przez 14dni po tym okresie aby nadal korzystać z Cute Keys za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu programu Cute Keys nie jest po Polsku. Aby wypróbować aplikację Cute Keys użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy również do obejrzenia innych programów z kategorii Manager plików, programów.

Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • AE Button Plus 2.6.1 Pocket PC

  AE Button Plus to proste narzędzie, które pozwala na zmianę funkcji pewnych klawiszy, które pierwotnie są przypisane na stałe do określonych funkcji urządzenia.

 • SetCPU for Root Users 2.1.1a

  SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna.

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cute Keys 2.0 - Mobile

dodał: ~wredny , 12.05.2009

Skoro trial, to nie darmowy. Weźcie to poprawcie, bo w całym serwisie macie takie bzdury powypisywane.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ