Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best TaskMan version 1.00 UIQ - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 25 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 252

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best TaskMan version 1.00 UIQ - Mobile

                 Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

Z Best TaskMan zarządzanie telefonem staje się o wiele bardziej łatwiejsze a dzięki funkcji wyłączania „zawieszonych” aplikacji, czyli fachowo „zabicia procesu” nie będziemy musieli się dłużej przejmować nie stabilnym działaniem programów, które nie chcą się wyłączyć. Best TaskMan nie dostępny po Polsku umożliwia nam także przełączanie się pomiędzy aplikacjami oraz dostęp do informacji o zasobach telefonu. Z uwagi na to, że program Best TaskMan nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu. Aby skorzystać z programu Best TaskMan użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy do obejrzenia także innych programów w kategorii Manager plików, programów, również za darmo.

Podobne Manager plików, programów

 • AndSMB 1.5

  AndSMB jest sieciowym menadżerem plików dzięki, któremu na telefonach z systemem Android możemy łączyć się z serwerem Samba w systemie Windows.

 • Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.

 • AndTask 3.0

  AndTask to nie skomplikowany i praktyczny menadżer procesów, uruchomionych programów oraz usług w tle.

 • X-plore 1.45

  X-plore to popularny i ceniony menadżer plików teraz również i na systemy Windows Mobile. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie wielu czynności na plikach i folderach, począwszy od tych najprostszych kopiowania i wycinania do bardziej złożonych jak odtwarzanie multimediów czy przesyłanie plików przez Bluetooth.

 • AndRootFile 4.1

  AndRootFile jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best TaskMan version 1.00 UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ