Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best FileMan version 1.04.1 Series 80 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 152 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 268

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best FileMan version 1.04.1 Series 80 - Mobile

               Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Kolejny menadżer plików, który powinien zaspokoić potrzeby każdego przeciętnego użytkownika. Z poziomu programu możliwe jest wysyłanie plików za pomocą interfejsów bezprzewodowych (IrDA, Bluetooth). Należy pamiętać, że wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania i jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z aplikacji Best FileMan za free należy wykupić specjalną licencję. Menu aplikacji Best FileMan nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Best FileMan kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny bezpośrednio na twój komputer. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne aplikacje wspomagające zarządzanie plikami w telefonie.


Podobne Manager plików, programów

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • FilesDecrypter

  FilesDecrypter można traktować jako prostą przeglądarkę plików na Windows Mobile. Program stworzony przez znanego autora Vincenta Collure pozwala ponadto na dodawanie szyfrowania do każdego z plików.

 • Best TaskMan version 1.02 Series 80

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 5.0

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best FileMan version 1.04.1 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ