Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best FileMan version 1.03 Series 60 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 52 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 572

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best FileMan version 1.03 Series 60 - Mobile

               Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Kolejny menadżer plików, który powinien zaspokoić potrzeby każdego przeciętnego użytkownika. Z poziomu programu możliwe jest wysyłanie plików za pomocą interfejsów bezprzewodowych (IrDA, Bluetooth). Należy pamiętać, że wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania i jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z aplikacji Best FileMan za free należy wykupić specjalną licencję. Menu aplikacji Best FileMan nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Best FileMan kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny bezpośrednio na twój komputer. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne aplikacje wspomagające zarządzanie plikami w telefonie.


Podobne Manager plików, programów

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.

 • HandyZIP 1.95 for Windows Mobile

  HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 3st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • Handy Zip for Series 60 3rd Edition

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • tMan 0.9.10

  Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best FileMan version 1.03 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ