Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best FileMan version 1.00 UIQ - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 32 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best FileMan version 1.00 UIQ - Mobile

               Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Kolejny menadżer plików, który powinien zaspokoić potrzeby każdego przeciętnego użytkownika. Z poziomu programu możliwe jest wysyłanie plików za pomocą interfejsów bezprzewodowych (IrDA, Bluetooth). Należy pamiętać, że wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania i jeżeli po tym okresie nadal chcesz korzystać z aplikacji Best FileMan za free należy wykupić specjalną licencję. Menu aplikacji Best FileMan nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Best FileMan kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny bezpośrednio na twój komputer. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne aplikacje wspomagające zarządzanie plikami w telefonie.


Podobne Manager plików, programów

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • Android Booster 1.2.66.00

  Android Booster to rozbudowana aplikacja, która zawiera w sobie kilka narzędzi usprawniających działanie naszego systemu Android.

 • File Expert 3.2.3

  File Expert to funkcjonalne i rozbudowane oprogramowanie, które łączy w sobie funkcje takie jak: menadżer plików, program do przesyłania plików przez WiFi, menadżer transferu plików przez WEB oraz FTP oraz menadżer aplikacji.

 • Ghost Commander - Samba Plugin 1.13

  Ghost Commander - Samba Plugin jest rozszerzeniem możliwości aplikacji Ghost Commander o dostęp do plików w Windows. Aby użyć nakładki w programie Ghost Commander wejdź do Menu > Location > Open Windows Network Share. Następnie wpisz nazwę serwera i kliknij Connect.

 • OI File Manager 1.1.6

  OI File Manager to narzędzie wspomagające pracę na plikach w systemach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best FileMan version 1.00 UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ