Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoExecutor 0.1 (Symbian UIQ3) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: pepelaz3000.narod.ru
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 32 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 609

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoExecutor 0.1 (Symbian UIQ3) - Mobile

                     AutoExecutor jest aplikacją, która zarządza programami w trybie autostartu w systemach Symbian OS. Dzięki narzędziom takim jak AutoExecutor mamy możliwość uruchamiania konkretnych programów wraz ze startem telefonu.

AutoExecutor to inaczej Manager autostartu, który z pewnością zainteresuje osoby korzystające często z programów wspomagających działanie systemu jak np. programy dbające o bezpieczeństwo danych, różnego rodzaju nakładki, dodatki itp. Aplikacja jest prosta w użyciu, wystarczy wejść w listę aplikacji i zaznaczyć interesujące nas programy. Menu AutoExecutor nie jest po Polsku. Jednak dobra wiadomość jest taka, że z AutoExecutor możemy korzystać za free. Aby ściągnąć aplikację AutoExecutor należy użyć opcji download i za darmo pobrać plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz również inne aplikację pomagające zarządzać zasobami telefonu.

Podobne Manager plików, programów

 • Blackmoon File Browser 7.0

  Blackmoon File Browser stanowi funkcjonalny i rozbudowany system zarządzania plikami na platformę Android.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.

 • FingerFolderer

  FingerFolderer to narzędzie stworzone na Windows Mobile, umożliwiające swojemu użytkownikowi tworzyć wirtualne przyciski jako skróty do ulubionych folderów.

 • Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile

  Menadżer zadań dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala kontrolować stan i zużycie pamięci, oraz wszystkie uruchomione procesy.

 • GDesk 0.23c

  GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoExecutor 0.1 (Symbian UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ