Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: ActiveFile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 179 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                      ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie. Zarządzanie plikami w programie ActiveFile dla mobile odbywa się w dwóch niezależnych oknach (system podobny do bardzo popularnego Total Commandera z PC) zatem można śmiało wyświetlić plik w pierwszym oknie i np. przenieść ten plik do drugiego okna.

W program ActiveFile na urządzenia mobilne możemy sortować pliki za pomocą nazwy, rozszerzenia, rozmiaru oraz daty. Aplikacji ActiveFile na telefony obsługuje pełną gamę opcji do zarządzania plikami jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazw, kasowanie, tworzenie katalogów i folderów , tworzenie plików, właściwości plików oraz zmiana ich atrybutów. Ponadto w programie ActiveFile (pełna wersja) możemy także tworzy archiwa i je rozpakowywać dzięki rozszerzenie GZIP.

To tylko niektóre opcje tej wszechstronnej aplikacji. Co więcej aplikacja ActiveFile jest całkowicie za free a więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń. Niestety menu programu ActiveFile nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować ActiveFile użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. Skorzystaj także z innych programów w kategorii Manager plików, programów również za darmo.

::::: Poradnik instalacji ActiveFile portable  ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB

Podobne Manager plików, programów

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • AndTask 3.0

  AndTask to nie skomplikowany i praktyczny menadżer procesów, uruchomionych programów oraz usług w tle.

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • Total Commander 2.5 (Windows Mobile)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

dodał: ~kutas , 20.04.2009

lol mala haha

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ