Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: ActiveFile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 108 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 798

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3) - Mobile

                      ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie. Zarządzanie plikami w programie ActiveFile dla mobile odbywa się w dwóch niezależnych oknach (system podobny do bardzo popularnego Total Commandera z PC) zatem można śmiało wyświetlić plik w pierwszym oknie i np. przenieść ten plik do drugiego okna.

W program ActiveFile na urządzenia mobilne możemy sortować pliki za pomocą nazwy, rozszerzenia, rozmiaru oraz daty. Aplikacji ActiveFile na telefony obsługuje pełną gamę opcji do zarządzania plikami jak kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazw, kasowanie, tworzenie katalogów i folderów , tworzenie plików, właściwości plików oraz zmiana ich atrybutów. Ponadto w programie ActiveFile (pełna wersja) możemy także tworzy archiwa i je rozpakowywać dzięki rozszerzenie GZIP.

To tylko niektóre opcje tej wszechstronnej aplikacji. Co więcej aplikacja ActiveFile jest całkowicie za free a więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń. Niestety menu programu ActiveFile nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować ActiveFile użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. Skorzystaj także z innych programów w kategorii Manager plików, programów również za darmo.


Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


::::: Poradnik instalacji ActiveFile portable  ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Manager plików, programów

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • Hide Files 0.6

  Hide Files na platformy Android to program który pozwoli ci ukryć każdy plik video, audio, tekstowy lub obraz. Ukryte pliki są automatycznie przenoszone do folderu aplikacji. Hide Files jest programem darmowym.

 • Task Manager 3.0 (Windows Mobile 2003)

  Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę, że nasze urządzenia na których często ląduje mnóstwo aplikacji wymagają koniecznie managera zadań które dobrze zorganizuje pracę systemu tak aby działał on stabilnie i bez błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ