Złoty iPhone 5 wart 55 milionów PLN w rękach chińskiego biznemena

Krzysztof Król
0Komentarzy

Przez większość z Was za drogie w tej chwili uważane są smartfony kosztujące mniej więcej 2500-3000zł. Tyle właśnie producenci liczą sobie za swoje topowe modele. Przykładem niech będą tutaj Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S IV czy HTC One. Nie wolno zapomnieć także o najnowszej generacji iPhone'a od firmy Apple. 

W sieci pojawiła się właśnie informacja na temat specjalnej wersji iPhone'a oraz kilku innych produktów firmy z Cupertino. Co w niej wyjątkowego? Chodzi przede wszystkim o obudowę wykonaną ze złota przez uznanego liverpoolskiego jubilera, Stuarta Hughes'a. Cały proces zająć autorowi około 9 tygodni, a jego pracę wycenia się na około (uwaga) 55 milionów złotych!

 

Poza 24-karatowym złotem, nowego iPhone'a przyozdobiono szlachetnymi kamieniami. Co ciekawe, wersja ta znalazła już nabywcę. Jest nim chiński biznesmen. Jeśli także chcielibyście wejść w posiadanie takiego cacka to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jego nieco tańsza wersja, pozbawiona drogich kamieni wyceniana jest na marne 100 000 PLN.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze