World of Tanks Blitz dla systemów Android i iOS!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Gry MMO Free-to-Play stają się ostatnimi czasy coraz popularniejsze. Jedną z firm, która zajmuje się tworzeniem tego typu tytułów jest Wargaming. Ich World of Tanks to obecnie niezwykle popularny i lubiany niemal na całym świecie tytuł. Nic więc dziwnego, że wydawca zdecydował się na stworzenie wersji dla systemów Android  i iOS na smartfony oraz tablety. World of Tanks Blitz, bo tak dokładnie nazywa się wersja mobilna już teraz dostępna jest na łamach naszego serwisu.

Możecie pobrać ją klikając TUTAJ. Gra zaoferuje wybór pomiędzy kilkoma frakcjami. Będą to między innymi USA, Rosja i Niemcy. Ponadto do dyspozycji gracza oddanych będzie szereg różnorodnych maszyn - od lekkich i szybkich do wolniejszych, ale silnie opancerzonych czołgów. Sama rozgrywka, podobnie jak w przypadku wersji PC to nie bezmyślne klikanie i strzelanie na oślep, a przede wszystkim stosowanie taktyk wojennych oraz ścisła współpraca członków drużyny.

Sterowanie poprzez ekran dotykowy jest wygodne i intuicyjne. Tytuł został podpięty do usługi Wargaming.net, przez którą gracz ma dostęp do wszystkich tytułów firmy w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze