Thermaltake Power Pack 8400mAh - dodatkowe zasilanie dla urządzeń mobilnych

Krzysztof Król
0Komentarzy

Zaawansowane urządzenia mobile produkowane w dzisiejszych czasach mają jedną wadę - ich baterie nie pozwalają na długą pracę między ładowaniami. W przypadku smartfonów jest to zaledwie 1 do 3 dni. Tablety zaś pracuję od kilku do maksymalnie kilkunastu godzin. Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż, gdzie nie będzie możliwości ładowania z sieci to warto zaopatrzyć się w akumulator zewnętrzny.

Tego typu urządzenie zaprezentowała właśnie firma Thermaltake. Model Portable Power Pack pochwali się pojemnością 8400mAh i przystosowany jest do współpracy ze wszystkimi najnowszymi tabletami i smartfonami. Jak zapewnia producent, jego akumulator zapewni ponad 3-krotne, pełne ładowania dla najnowszego iPhone'a. Portable Power Pack możemy uzupełniać do 500 razy bez strat na wydajności. Na wyjściu oferowana jest moc o natężeniu 2.1A, co jest idealnym rozwiązaniem dla wymienionych wcześniej urządzeń.

Co więcej, dzięki wbudowanym dwóm portom USB możliwe jest ładowanie tabletu i smartfona jednocześnie. W zestawie znajdziemy także specjalną przejściówkę, dzieki której podłączymy urządzenia Samsung z serii Galaxy Tab oraz Apple. Całość mierzy dokładnie 127 x 72 x 19mm i waży 275 gramów. Cena na razie nie została ujawniona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze