Swype wreszcie dostępny w Google Play i to za jedyne 0.99$!

Paulina Tomaszewska
0Komentarzy

Swype to doskonale znana dla części użytkowników Androida klawiatura. Dzięki niej można wprowadzać tekst przeciągając po ekranie, muskając wybrane litery, bez podnoszenia palca. Program sam automatycznie wpisuje wyraz, który mieliśmy na myśli. Umożliwia to szybsze i sprawniejsze pisanie na smartfonie. Dodatkowo Swype wyróżnia się dużą przewidywalnością tekstu, co zjednało mu rzesze fanów.

Do tej pory jeśli chciałeś stać się jednym z użytkowników Swype miałeś dwie drogi wyboru: albo kupić telefon z wbudowanym oprogramowaniem, albo pobrać wersje beta z forum Swype. Teraz pojawiła się dużo korzystniejsza możliwość, czyli po prostu zakup przez Google Play. Zachęca do tego też niska cena 0,99$. Opublikowana została również 30-dniowa wersja próbna, której pobranie jet bezpłatne. Swype dostępny jest na większość smartfonów i tabletów, które posiadają Androida 2.2 Froyo lub nowszego.

Program jest własnością firmy Nuance zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń mobilnych. Pojawia się tylko pytanie czy nie za późno na ten debiut? Na rynku dostępne są już inne, bardzo podobne aplikacje takie jak SwiftKey, TouchPal i SlideIT. Nawet Android 4.2 domyślnie posiada podobne możliwości. Czas pokaże czy użytkownicy pozostaną wierni marce Swype.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze