Samsung liczy na sprzedaż 10 milionów Galaxy S4 już w pierwszym miesiącu!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Już niedługo, bo 27 kwietnia w 50 krajach rozpocznie się sprzedaż flagowego smartfona Samsunga. Chodzi tutaj rzecz jasna o model Galaxy S4. Prognozy dotyczące popytu na niego są bardzo optymistyczne. Według DigiTimes w ciągu tylko pierwszego miesiąca przewiduje się sprzedaż aż 10 milionów sztuk.

To nie koniec zawrotnych liczby, gdyż specjaliści uważają, iż Galaxy S4 zarobi tylko w trzecim kwartale 2013 roku ponad 30 milionów euro.
Konkurencja już teraz powinna zacząć się bać. Jednak biorąc po uwagę zapotrzebowanie na Samsunga Galaxy w ostatnich latach, jest bardzo prawdopodobne, że spółka nie udźwignie ciężaru zapotrzebowania na poszczególne komponenty i wyczerpie zapasy w rekordowo szybkim czasie. Kolejna niepokojące kwestia to konflikt koreański, który z dnia na dzień się zaostrza.

Samsung uspokaja jednak, że jest w stanie niemal w każdej chwili przenieść większą część produkcji do istniejących fabryk na terenie Chin oraz Wietnamu. Czy prognozy dotyczące sprzedaży flagowej słuchawki koreańskiego potentata się sprawdzą, przekonamy się już niebawem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze