Samsung Galaxy Tab 7.0 po raz trzeci!

Paulina Tomaszewska
0Komentarzy

Jedną z największych konkurencji dla popularnego iPada od Apple'a bez wątpienia są tablety z serii Galaxy Tab marki Samsung. Już wkrótce na sklepowe półki trafi trzecia generacja najmniejszego w rodzinie Galaxy Tab 7.0. Jest on uważany za bezpośredniego rywala dla iPad'a mini. Galaxy Tab 3 7.0 według informacji opublikowanych przez producenta mierzyć będzie dokładnie 188 x 111,1 x 9,9mm, a jego waga to 306 gramów.

Obudowa swoim designem do złudzenia przypomina tę, w którą opakowany został smartfon Galaxy S4. Na pokładzie tabletu znalazło się miejsce między innymi dla 7-calowego ekranu dotykowego wykonanego w technologii TFT, który wyświetli obraz w rozdzielczości WSVGA, czyli 600 x 1024 piksele, dwurdzeniowego procesora taktowanego z częstotliwością 1,2GHz oraz 1GB pamięci RAM. Do sklepów trafią dwie wersje podzielone ze względu na pojemność pamięci przeznaczonej do przechowywania plików - 8GB oraz 16GB.

Nie zabraknie rzecz jasna slotu na karty pamięci microSD, modułu WiFi 802.11 a/b/g/n oraz Bluetootha 4.0. Całość zasili bateria o pojemności 4000mAh. Urządzeniem zawiadamiać ma Android w wersji 4.1. Premiera najnowszej wersji Galaxy Tab 7.0 przewidziana została na poczatek maja tego roku. Miesiąc później zadebiutuje wersja wyposażona dodatkowo we wbudowany modem 3G. Ceny poznamy już niebawem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze