Samsung Galaxy S4 Mini - wyciekły zdjęcia i dane techniczne!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Świat nie zdążył jeszcze ochłonąć po premierze smartfona Samsung Galaxy S4, a w sieci już pojawiają się pierwsze informacja na temat przecieków dotyczących jego nieco mniejszej i słabszej wersji z dopiskiem Mini. Wyniki sprzedaży topowej Galaktyki przeszły najśmielsze oczekiwania producenta. Urządzenie rozchodzi się niczym ciepłe bułeczki. Niestety jego cena dla wielu może być przeszkodą nie do pokonania. Z myślą o klientach z nieco mniej zasobnymi portfelami, koreański gigant postanowił stworzyć Galaxy S4 Mini.

Tutaj niestety nie mamy już do czynienia z tak porażającymi danymi technicznymi. Jeśli jednak cena zostanie ustalona na przyzwoitym poziomie to prezentowany smartfon powinien okazać się strzałem w dziesiątkę. Z przecieku wynika, że urządzenie będzie mogło pochwalić się ekranem dotykowym wykonanym w technologii Super AMOLED o przekątnej 4,3-cala. Jego rozdzielczość to qHD (960 x 540 pikseli), a gęstość pikseli zaś to 256ppi. Sercem mniejszej "es czwórki" ma być dwurdzeniowy układ taktowany z częstotliwością 1,6GHz i wspomagany przez 1GB pamięci RAM.

Użytkownicy będą mogli także skorzystać z 8-megapikselowego aparatu umieszczonego z tyłu. Nie zabraknie modułów GPS, Bluetooth i WiFi oraz wsparcia dla technologii NFC. Samsung Galaxy S4 Mini współpracować ma z systemem Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Na sklepowe półki smartfon ma trafić jeszcze na przełomie maja i czerwca tego roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze