Pacific Rim - gra na podstawie kinowego hitu już niebawem w sklepie Google Play

Krzysztof Król
0Komentarzy

Na ekrany naszych kin właśnie wchodzi kolejna produkcja niejakiego Guillermo del Toro pod tytułem Pacific Rim. Jest to pełen efektów specjalnych film, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Fani ogromnych mechów powinni być zadowoleni! W związku z premierą filmu w sieci pojawiły się informacje o stworzonej na podstawie jego fabuły grze mobilnej pod tym samym tytułem.

 

 

 

Produkcja już niebawem zagości na łamach oficjalnego sklepu Google Play. Za jej wykonanie odpowiada studio Reliance Games (Real Steel HD, After Earth, ICC Champions Trophy 2013). W grze dostępne będą dwa tryby rozgrywki - Story oraz Survival. Jak sama nazwa wskazuje, pierwszy z nich to historia oparta na motywach filmu. Do przejścia będzie łącznie 30 poziomów.

 

 

 

W trybie Survival naszym zadaniem będzie przetrwać na polu walki jak najdłużej. Do wyboru dostaniemy jednego z pięciu mechów, każdy różniący się parametrami. Nie zabraknie także możliwości ulepszania każdego z nich (broń, osłona, moc oraz szybkość). Jeśli wybieracie się na film, to prezentowana gra będzie dla niego doskonałym uzupełnieniem!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze