Oficjalna premiera Samsunga Galaxy S4 w wersji Dual-Sim

Paulina Tomaszewska
0Komentarzy

Od pewnego czasu było już wiadome, że Samsung zdecyduje się wypuścić na chiński rynek dwu-SIMową wersją swojego flagowego modelu. Teraz koncern potwierdził te przypuszczenia, a my znamy już jego parametry. Samsung Galaxy S4 I9502, bo tak brzmi jego pełna nazwa, może pochwalić się praktycznie tymi samymi wnętrznościami, co wersja I9500.

Na pokładzie znalazło się więc miejsce między innymi dla układu  Exynos 5410 Octa z ośmioma rdzeniami, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Do tego 5 calowy ekran Super AMOLED, który wyświetli obraz w rozdzielczości Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Jest on dodatkowo wyposażony w obsługę technologii TouchWiz magic. Wersja Dual-SIM będzie o całe dwa gramy cięższa, ale to jedyna różnica jeżeli chodzi o jego wymiary.

Póki co, smartfon dostępny jest jedynie na rynku chińskim i nie zapowiedziano ekspansji. Warto przypomnieć, że Samsung stosuje odpowiednie oznaczenia liczbowe swoich modeli. W zależności od wersji zmieniana jest ostatnia cyfra, tak więc modele bazowe kończą się 0, Dual-SIM 2, 5 dla LTE oraz 8 w chińskiej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze