Oficjalna premiera HTC Desire L

Paulina Tomaszewska
0Komentarzy

HTC od jakiegoś czasu boryka się z coraz większymi problemami finansowymi. Być może najnowsza linia smartfonów wyposażonych w system operacyjny Android poprawi kondycję finansową marki. Tajwański producent zaprezentował właśnie światu swoje najnowsze dziecko - Desire L. Jest to telefon ze średniej półki, wyróżniający się przede wszystkim najnowszą wersją Androida Jelly Bean z chwalonym przez użytkowników interfejsem Sense UI oraz systemem dźwięku Beats Audio.

Smartfon może pochwalić się 1GHz dwurdzeniowym procesorem, który po połączeniu z 1GB pamięci RAM powinien w zupełności wystarczyć do codziennego użytkowania. Desire L posiada wyświetlacz dotykowy wykonany w technologii LCD2 o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli) i rozmiarze 4,3".

 

HTC Desire L mierzy dokładnie 128 x 66,9 x 8,9 mm i waży zaledwie 118 g. Co prawda całkowita pamięć wewnętrzna to jedynie 4 GB, jednak istnieje możliwość rozszerzenia jej za pomocą czytnika kart microSD o dodatkowe 32 GB.
Smartfon wyposażony jest ponadto w 5-megapikselowy aparat z autofokusem f/2.0 z czujnikiem BSI, doświetlany lampą LED.

Niestety wciąż bez odpowiedzi pozostają pytania o cenę prezentowanego modelu oraz czy HTC planuje rozszerzyć sprzedaż poza granice Tajwanu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze