Nowy iPhone 6 - większy ekran i budżetowa wersja z aż 6 kolorowymi obudowami!

Krzysztof Król
1Komentarzy

Apple od pewnego czasu traci co raz więcej klientów. To przede wszystkim ze względu na stale rosnącą popularność smartfonów z systemem operacyjnym Android. Flagowe modele takich firm, jak Samsung, HTC czy LG zyskują rzesze fanów. Aby nieco odwrócić sytuację, firma z Cupertino postanowiła pójść w ślad konkurencji i poinformowała, że następna generacja iPhone'a wyposażona będzie w znacznie większy, bo 4,7 lub 5,7-calowy ekran.

 

 

Straci na tym na pewno ergonomia obsługi urządzenia. Do tej pory użytkownicy nie mieli problemu z nawigowaniem poprzez trzymanie słuchawki tylko w jednej ręce. Przy przekątnej ponad 5-cali staje się to praktycznie niemożliwe. To jednak nie koniec rewelacji dotyczących najpopularniejszego produktu Apple. Kolejna informacja, którą opublikowała agencja Reuters'a wspomina o tym, że do standardowego iPhone'a w kolorach czarnym i białym dołączy młodszy i przede wszystkim tańszy brat, który opakowany będzie nie w szklaną, a plastikową obudowę.

 

 

Dla odróżnienia od standardowego modelu, obudowa ta dostępna będzie w jednym z kilku jaskrawych kolorów (5-6 do wyboru). Jego cena ma oscylować w okolicach 100 dolarów. Wydaje się wiec bardzo kuszącą propozycją! Niestety na razie nie podano kiedy dokładnie obie wersje miałby wejść na rynek. Przewiduje się, że będzie to początek 2014 roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne doniesienia w tej sprawie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze

dodał: ~fake , 14.06.2013

fake, ze bedize kolorowy;]