Motorola X - Google zmienia datę premiery

Krzysztof Król
0Komentarzy

Jakiś czas temu w sieci głośno było o przejęciu mobilnego oddziału amerykańskiej Motoroli przez Google. W tamtego czasu firma nie zaprezentowała nic, co mogłoby się wyróżnić w tłumie i stać się hitem sprzedaży. Czyżby zapowiadany od niedawna model X miałby to zmienić? Niestety o tym przekonamy się nieco później, niż można się było do tej pory spodziewać.

Otóż w sieci pojawiły się właśnie informacje, że premiera wspomnianego smartfonu nieco się opóźni. Zapowiadana do tej pory data premiery - przełom czerwca i lipca przesunęła się na koniec sierpnia. Z niepotwierdzonych źródeł wynika, że najnowsze dziecko Motoroli będzie mogło pochwalić się sporym, 4,7-calowym ekranem dotykowy zdolnym wyświetlić obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

Reszta danych technicznych w dalszym ciągu pozostaje w sferze domysłów. Właściciel Motorola Mobile, firma Google ogłosiła jednak, że pierwszy, w pełni funkcjonalny prototyp modelu X będziemy mogli zobaczyć podczas zbliżającej się, majowej konferencji Google I/O. Czekamy z niecierpliwością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze