LG G Flex - pierwszy smartfon z giętkim ekranem

Krzysztof Król
0Komentarzy

Ekrany typu flexible, czyli takie, które po prostu możemy wyginać bez obaw o ich uszkodzenie jeszcze do niedawna funkcjonowały w sferze prototypów i planów na odległą przyszłość. Niemniej jednak, już teraz wiadomo, że ich masowa produkcja powinna rozpocząć się lada chwila.

 

 

Najlepszym na to przykładem jest zaprezentowany właśnie smartfon marki LG. Mowa tutaj o modelu G Flex. Patrząc z profilu, bez problemu zauważymy, że zarówno ekran, jak i obudowa ukształtowane zostały w łuk. Całość odznacza się niebanalnym designem oraz bardzo dobrymi osiągami. Co więcej, urządzenie powinno trafić do sprzedaży już niebawem! LG G Flex ma być bezpośrednim konkurentem zaprezentowanego ostatnio Samsunga Galaxy Round. Pod maską znajdziemy między innymi układ Snapdragon 800 oraz ekran o rozdzielczości 720p.

 

 

Szczegółowe dane poznamy prawdopodobnie w dniu premiery, czyli dokładnie 12 listopada. Smartfon początkowo sprzedawany będzie w Korei Południowej. LG zapowiada jednak, że jego dystrybucją zajmie się także na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Dokładne daty nie zostały jednak ujawnione. Z niecierpliwością czekamy na dokładniejsze informacje!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze