iPhone 5S pochwali się wysokiej klasy aparatem z matrycą 12-megapikseli

Krzysztof Król
0Komentarzy

Od oficjalnej premiery najnowszego iPhone'a minęło nieco ponad pół roku. Po tym czasie w sieci powoli zaczynają pojawiać się mniej lub bardziej oficjalne doniesienia dotyczące następcy popularnego smartfona. Jedno z nich dotyczy kamery zainstalowanej z tyłu obudowy. Obecnie iPhone 5 może pochwalić się niezłej jakości kamerą-aparatem z optyką o rozdzielczości 8-megapikseli.

Według informacji pochodzącej od jednego z pracowników fabryki Wonderful Saigon Electrics, która wykonuje moduły aparatów dla Apple'a dowiedzieliśmy się, że następna generacja flagowego urządzenia marki z Cupertino wyposażona będzie w aparat z matrycą 12-megapikseli, która ponadto ma świetnie radzić sobie z robieniem zdjęć i kręceniem filmów w słabo oświetlonych pomieszczeniach.

Nie zabraknie także wspomagania dla wykonywania zdjęć w trybie HDR. Z racji ogromnej presji, jaką w ostatnim czasie wywierają na amerykańskiej marce takie firmy, jak Samsung i HTC, najnowszy iPhone musi wyróżnić się czymś więcej, niż tylko dobrym aparatem. Czekamy więc na kolejne przecieki informacji w sprawie specyfikacji technicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze