iPhone 5 od firmy Stuart Hughes wart 68 tys funtów zaprezentowany

Krzysztof Król
0Komentarzy

iPhone to niezwykle popularny i bardzo modny gadżet. Ostatnimi czasy na niekorzyść dla firmy Apple traci on na popularności za sprawą coraz ciekawszej oferty smartfonów z systemem Android. Nawet w Stanach Zjednoczonych - ojczyźnie iPhone'a daje się zauważyć spadki sprzedaży. Najnowsza, piąta już generacja doczekała się kilka ciekawych przeróbek.

 

 

Podobnie jak w świecie motoryzacji, tak i w świecie elektroniki użytkowej są firmy, które w oryginalny sposób tuningują fabryczny sprzęt. Jedną z najbardziej ekskluzywnych odmian iPhone'a 5 zaprezentowała właśnie firma Stuart Hughes. Całość będzie dostępna w dwóch limitowanych wersjach. Pierwsza to Gold Superstar. Tutaj mamy do czynienia z obudową wykonaną z 200 gramów 18 karatowego złota. Druga zaś to Gold Superstar Ice, która dodatkowo może pochwalić się 365 diamentami (łącznie 5,5 karata). Ich ceny ustalone zostały na poziomie kolejno 48 000 funtów oraz 68 000 funtów.

 

 

Tak drogi iPhone nie może być sprzedawany w standardowym pudełku. Firma Stuart Hughes zadbała także o to. Całość zapakowana będzie w stylowe, drewniane pudełko wyściełane bardzo drogim materiałem. To pierwszy, tak drogi gadżet elektroniczny na świecie! Czy znajdą się na niego chętni? Tego na razie nie wiadomo. A Wy kupilibyście tak drogi telefon, jeśli byłoby Was na niego stać?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze