HTC One teraz także w wersji Mini!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Model One to obecnie flagowy smartfon marki HTC. Bez problemu może on konkurować z takimi graczami, jak Sony Xperia Z, czy Samsung Galaxy S4. Dziś jednak, w modzie jest, by po jakimś czasie prezentować nieco słabsze wersje "mini" flagowych modeli. Nie inaczej stało się w przypadku HTC. Do sieci trafiła właśnie informacja, że już niebawem na sklepowe półki trafi HTC One mini.

 

 

Ten wyposażony będzie między innymi w 4,3-calowy ekran dotykowy zdolny wyświetlić obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Daje nam to współczynnik zagęszczenia pikseli na poziomie 341 na cal. Ekran wykonany został w technologii S-LCD2 i charakteryzuje się doskonałym odzwierciedleniem barw i wysokim ich nasyceniem. Za szybkość działania słuchawki odpowiedzialny jest układ Qualcomm Snapdragon 400 dual-core taktowany z częstotliwością 1.4GHz wspomagany przez 1GB pamięci RAM.

 

 

Grafiką zaś zajmie się układ Adreno 305. Preinstalowany system operacyjny to Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Producent zapowiedział, że model HTC One mini trafi do sklepów na początku przyszłego miesiąca, a jego cena ma oscylować w okolicach 450 euro.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze