HTC Desire 500 - budżetowy smartfon z czterema rdzeniami niebawem w Europie!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Jeszcze do niedawna smartfony z czterordzeniowymi układami CPU kojarzyły się przede wszystkim z bardzo wysoką ceną. Już niebawem może się to zmienić! To głównie za sprawą zaprezentowanego właśnie, nowego modelu HTC o nazwie Desire 500. Ten budżetowy, cztero-rdzeniowy smartfon już niebawem trafi na rynki europejskie.

 

 

Pomimo tego, że HTC obiecuje, iż słuchawka ma być naprawdę tania, to oficjalna cena nie została jeszcze ujawniona. Niemniej jednak znamy już podstawową specyfikację techniczną. Na pokładzie urządzenia znalazło się miejsce między innymi dla układu 1.2GHz quad-core z serii Snapdragon 200, 1GB pamięci RAM oraz umieszczonego z tyłu 8-megapikselowego aparatu z optyką f/2.0 28mm i 1.6-megapikselowej kamery frontowej, która posłuży do wideorozmów.

 

 

Ekran o przekątnej 4.3-cala wykonany w technologii LCD będzie zdolny wyświetlić obraz w rozdzielczości WVGA, czyli 480 x 800 pikseli. Na dane użytkownika producent przewidział 4GB wbudowanej pamięci. Jeśli to okaże się za mało to do dyspozycji otrzymamy także slot microSD obsługujący karty o pojemności do 64GB. Całość zasilana zaś będzie baterią o pojemności 1800 mAh.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze