Fast & Furious 6: The Game - Androidowy debiut!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Szybcy i Wściekli to już klasyka kina akcji. Seria od pierwszej części przenosi nas w świat nielegalnych, nocnych wyścigów, potyczek z prawem, wybuchowych romansów i przede wszystkim diabelnie szybkich, tuningowanych samochodów wyścigowych. Nie powinno więc nikogo dziwić, że na podstawie najnowszej, szóstej już odsłony filmu Fast & Furious, która właśnie debiutuje na srebrnym ekranie, powstała gra. 

 

Co ważne, jest to tytuł przeznaczony dla urządzeń współpracujących z systemem operacyjnym Android. Dzięki Fast & Furious 6: The Game każdy z nas może wcielić się w rolę odważnego kierowcy i zasiąść za kierownicą niezwykle mocnego auta. Tytuł pozwoli nam stanąć w szranki z innymi graczami w różnego rodzaju turniejach. Nie zabraknie także wyścigów dla jednego gracza. Twórcy ze studia Kabam nie zapomnieli zaimplementować ogólnodostępnej w sieci tablicy wyników. Za zarobione w grze pieniądze będziemy mogli odblokowywać kolejne etapy i kupować coraz to nowsze ulepszenia dla naszych aut.

 

 

 

 

Samochody dostępne w Fast & Furious 6: The Game zapierają dech w piersiach. Możemy kupić zarówno klasyczne, amerykańskie muscle cars, jak i współczesne, naszpikowane technologią samochody wyścigowe. Dodam tylko, że grę możecie pobrać w dziale Mobile!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze