Asus MeMO Pad Smart niebawem z Androidem Jelly Bean 4.2

Paulina Tomaszewska
0Komentarzy

W poprzedniej wiadomości informowaliśmy Was o nowych, budżetowych tabletach z systemem Android marki Lenovo. To nie jedyny, liczący się na rynku urządzeń mobilnych producent, który w swojej ofercie ma tanie, ale mogące pochwalić się nie najgorszą specyfikacją tablety. Kolejną dużą firmą mogącą zaproponować budżetowe modele jest Asus. Do sieci właśnie trafiła informacja, że już niebawem posiadacze urządzenia o oznaczeniu MeMO Pad Smart ME301T będą mogli cieszyć się aktualizacją systemu do wersji Jelly Bean 4.2.

Przypomnę tylko, że wspomniany tablet może pochwalić się 10,1-calowym ekranem dotykowym zdolnym wyświetlić obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1,2GHz układem NVIDIA Tegra 3 quad-core, 1GB pamięci RAM oraz 16GB wbudowanej pamięci przeznaczonej do przechowywania plików. Jego sugerowana cena detaliczna to równowartość 299 dolarów (ta sama półka cenowa, co Nexus 7). Zmiana wersji systemu z 4.1 na 4.2 nie wniesie wielu udogodnień i będzie raczej kosmetyczna.

Najnowszy Android oferuje wsparcie dla obsługi wielu kont jednego użytkownika na tym samym urządzeniu. Dodatkowo ulepszono sposób przewidywania wprowadzanego tekstu. W standardzie co prawda ustawiona jest klawiatura oferowana przez specjalną nakładkę Asus'a, ale w opcjach bez problemu możemy podmienić ją na tę, oferowaną przez Google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze