Asphalt 8: Airborne oraz Brothers in Arms 3 zapowiedziane - Gameloft rozwala konkurencję na łopatki!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Gameloft to jeden z najlepszych producentów i wydawców gier na platformy mobilne. Spod skrzydeł tego dewelopera wyszły między innymi takie serie, jak Asphalt, Brothers In Arms czy Real Football. Najnowsze smartfony i tablety z systemem Android oraz niezwykle mocymi układami graficznym dają programistom coraz większe możliwości. Ci nie próżnują i starają się jak mogą, by kolejnymi odsłonami znanych tytułów mobilnych ucieszyć czekających nań z niecierpliwością graczy.

 

 

 

 

Asphalt 8: Airborne

 

W dzisiejszym artykule możecie przeczytań na temat dwóch najnowszych, jeszcze gorących tytułów Gameloftu, które już niebawem będą miały swój debiut. Mowa tutaj o Asphalt 8: Airborne oraz Brothers In Arms 3. Pierwsza z wymienionych to świetne arcadowe wyścigi samochodowe. Już poprzednia część Asphalt 7: Heat zapierała dech w piersiach jeśli chodzi o oprawę audiowizualną. Po tym, co możemy zobaczyć na załączonych screenach oraz w filmiku, jest niemal pewne, że ósemka powali na kolana nie tylko zagorzałych fanów serii. Gameloft chwali się zarówno świetną grafika, jak również zaimplementowaniem nowej fizyki zachowania aut oraz ogromną grywalnością. Tę mają zapewnić: cała masa licencjonowanych aut, świetne trasy oraz kilka trybów rozgrywki, w tym tryby dla wielu graczy. Na razie niestety nie wiadomo kiedy dokładnie gra zadebiutuje na Google Play. Miejmy nadzieję, że nastąpi to już niebawem.

 

 

 

 

 

 

 

Brothers in Arms 3


Kolejny tytuł, który został właśnie zaprezentowany to Brothers in Arms 3. Tutaj niestety mamy do czynienia z nieco mniejszą ilością informacji. Jednak już po samych screenach możemy wywnioskować, że gra dorównywać będzie graficznie wielu swoim odpowiednikom z komputerów stacjonarnych. Trzecia część to typowa strzelanka TPP. Akcja toczy się podczas Drugiej Wojny Światowej. Na razie niestety nie wiadomo nic na temat dostępnych misji oraz trybów rozgrywki. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje.

 

 

 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze