Angry Birds: Star Wars II zapowiedziane! Teraz staniemy po stronie świń!

Krzysztof Król
0Komentarzy

Angry Birds to z pewnością jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza seria gier na platformy mobilne. Do tej pory doczekaliśmy się już kilku odsłon tego niezwykle grywalnego tytułu. Jednym z nich (w mojej subiektywnej ocenie najlepszy!) jest Angry Birds: Star Wars. W tym tygodniu producent serii, studio Rovio ogłosiło, że już niebawem, bo 19 września światło dzienne ujrzy Angry Birds: Star Wars II.

 

 

 

Na razie wiadomo, że na ekranach naszych smartfonów i tabletów pojawi się sporo nowości. Jedną z nich jest aż 30 nowych postaci o zróżnicowanych umiejętnościach. Co ciekawe, po raz pierwszy gracz będzie miał możliwość stanąć po stronie odwiecznych wrogów głównych bohaterów, czyli zielonych świnek, które do tej pory uparcie zwalczaliśmy. Opcja ta ma nazywać się po prostu Join the Pork Side. Kolejną nowością, wartą zaprezentowania będzie ciekawy system dokupowania nowych postaci.

  

 

Do sprzedaży bowiem trafi 30 różnych figurek (odpowiedników postaci z gier), które doskonale prezentować się będą na przykład na naszym biurku. To jednak nie jest ich jedyna zaleta.  Po zeskanowaniu takiej figurki kamerą naszego smartfonu, jej odpowiednik pojawi się jako nowa postać w grze!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze