Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PumpOne Video Trainers 1.0 - Mobile

Kategoria: Wideo
Producent: PumpOne
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 53.4 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 369

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PumpOne Video Trainers 1.0 - Mobile

PumpOne Video Trainers 1.0 to seria bardzo dobrze opracowanych w formie wideo kursów fitnessu, przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Firma PumpOne, producent programu PumpOne Video Trainers 1.0, specjalizuje sie w opracowywaniu wideo materiałów dla amatorów i profesjonalistów. Bezpłatna wersja demo, która jest do pobrania ze strony pobierz.pl zawiera całą masę użytecznych ćwiczeń, dzięki którym każdy użytkownik Iphonea będzie mógł opracować swój indywidualny cykl treningowy, dostosowany do jego czasu i poziomu zaawansowania. Każde pojedyńcze ćwiczenie zawiera komentarz głosowy jak dokładnie należy je wykonywać! Dzięki takiemu rozwiązaniu ryzyko kontuzji spada praktycznie do zera. Ściągnij juz dziś demonstracyjną wersję programu PumpOne Video Trainers 1.0 całkowice za darmo ze strony pobierz.pl i opracuj swój indywidualny trening!

Podobne Wideo

 • DivX Mobile Player 0.93 beta

  DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX.

 • Corel VideoStudio Pro

  Zestaw wielu narzędzi przeznaczonych do tworzenia i obróbki materiałów wideo przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

 • The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 (Smartphone)

  The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem wideo obsługującym szereg różnego rodzaju formatów.

 • YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • Camcorder2 1.0 (S60 3rd)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PumpOne Video Trainers 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Wideo