Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

White Noise Lite 2.0 (iPhone) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: TMSOFT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 7,7 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 194

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis White Noise Lite 2.0 (iPhone) - Mobile

White Noise Lite generuje różnego rodzaju dźwięki, mające relaksować, uspokajać lub przeciwnie – pobudzać.

Użytkownik może wybrać spośród odgłosów deszczu, tykania zegarka, burzy z piorunami, morza i innych.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • emTube 1.0.10 (S60 1st)

  emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • TCPMP 0.81

  TCPMP to jeden z najlepszych programów do odtwarzania filmów wideo na naszym telefonie wyposażonym w system Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: White Noise Lite 2.0 (iPhone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ