Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wiki2touch 0.65 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: wiki2touch Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 403 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 352

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis wiki2touch 0.65 - Mobile

wiki2touch pozwala na odczytywanie wcześniej zgranych do iPhona artykułów z wikipedii.

Aplikacja kompresuje dane zachowując niemal wszystkie szczegóły, pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie, nie zajmuje wiele miejsca i jest prosta w obsłudze. Napisana w C++.

Podobne Pozostałe

 • Wikipanion 1.0 (iPhone)

  Wikipanion to aplikacja służąca do przeglądania Wikipedii w iPhonie.

 • SKHexEd 1.0.50

  SKHexEd na systemy windows mobile jest bardzo pomocnym narzędziem przede wszystkim dla profesjonalnych graczy oraz dla programistów. Jest to aplikacja która umożliwia edycję plików heksadecymalnych.

 • WeatherBug 1.0 (iPhone)

  WeatherBug pozwala w bardzo prosty sposób sprawdzać stan pogody oraz jej prognozę na najbliższe dni.

 • Best Kamasutra (S60 3rd) dodatek 365 ilustracji

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS.

 • Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: wiki2touch 0.65 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe