Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WeatherBug 1.0 (iPhone) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: AWS Convergance Technologies, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 614,4 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 162

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WeatherBug 1.0 (iPhone) - Mobile

WeatherBug pozwala w bardzo prosty sposób sprawdzać stan pogody oraz jej prognozę na najbliższe dni.

Aplikacja informuje także o zagrożeniach, wyświetla mapy z danymi o temperaturze, sile wiatru i ciśnieniu, a także mapy satelitarne i widoki z kamer umieszczonych w różnych miejscach na świecie.

Podobne Pozostałe

 • Pocket KamaSutra Pocket PC

  Aplikacja Pocket KamaSutra for Pocket PC została stworzona na potrzeby urozmaicenia przygód seksualnych obojga partnerów. KamaSutra na telefon to bogaty zbiór propozycji wszystkich możliwych pozycji seksualnych, które zostały zaczerpnięte z indyjskiego traktatu Kamasutry.

 • FolderAlphabet 1.0

  Aplikacja FolderAlphabet na platformę windwos mobile jest wzbogaconą wersją już i tak wbudowanej w oprogramowanie do telefonu możliwości tworzenia folderów oraz katalogów.

 • AnySoftKeyboard 20110620

  AnySoftKeyboard to sprytna aplikacja, która pozwala na korzystanie z klawiatury ekranowej w różnych językach. Program został napisany na platformy Android i jest całkowicie darmowy.

 • Periodic Table 1.1

  Funkcjonalna aplikacja wyświetlająca dane układu okresowego pierwiastków.

 • iSpotter 1.2.1

  iSpotter to ciekawy program służący do rejestrowania i wykrywania lokalizacji iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WeatherBug 1.0 (iPhone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe