Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quip - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Neven Mrgan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quip - Mobile

Brakuje Ci inspiracji? Quip to aplikacja z interesującą sentencją na każdy dzień.

Możesz przeglądać także myśli na inne dnie oraz wysyłać je do przyjaciół.

Podobne Pozostałe

 • Pocket KamaSutra Symbian OS

  Aplikacja Pocket KamaSutra dla Symbian OS została stworzona na potrzeby urozmaicenia przygód seksualnych obojga partnerów. KamaSutra na telefon to bogaty zbiór propozycji wszystkich możliwych pozycji seksualnych, które zostały zaczerpnięte z indyjskiego traktatu Kamasutry.

 • CookingRice

  CookingRice to prosta i nie wielka aplikacja stworzona na Windows Mobile, która zawiera w sobie mnóstwo przepisów do przygotowanie ryżu.

 • Best Kamasutra (S60 3rd) dodatek 365 ilustracji

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS.

 • Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • Contacts Transfer S60 1st/2nd Edition 2.00

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quip - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe