Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSpotter 1.2.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Yuuichi Teranishi
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 88 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 149

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis iSpotter 1.2.1 - Mobile

iSpotter to ciekawy program służący do rejestrowania i wykrywania lokalizacji iPhona. 

Podobne Pozostałe

 • CookingRice

  CookingRice to prosta i nie wielka aplikacja stworzona na Windows Mobile, która zawiera w sobie mnóstwo przepisów do przygotowanie ryżu.

 • Pro Session Golf S60 3rd 1.42

  Pro Session Golf na platformy Symbian OS to ciekawa aplikacja, która może zainteresować fanów golfa. Program w formie symulacji umożliwi doskonalenie techniki gry w golfa.

 • Wikipanion 1.0 (iPhone)

  Wikipanion to aplikacja służąca do przeglądania Wikipedii w iPhonie.

 • Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • LocateMe 0.5

  LocateMe pozwala w szybki sposób zlokalizować pozycję i pokazuje ją na mapie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSpotter 1.2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe