Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RemindYou 1.2-1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Make Your Day Media
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 598 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 147

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RemindYou 1.2-1 - Mobile

RemindYou to prosta aplikacja dzięki której nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.

Pozwala zsynchronizować iPhona z aplikacjami takimi jak iCal, Outlook, czy Entourage i wyświetlać wydarzenia za każdym razem kiedy korzystasz z iPhona. Użytkownik ma możliwość wyboru czcionki, jej koloru i wielkości i ustawiania wydarzeń 6 tygodni wcześniej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian Nokia 9200, 9210, 9210i

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Weight Calculator WM Pocket PC 1.00

  Weight Calculator to prosty kalkulator masy ciała. Podaje szczegółowe informacje na temat współczynnika BMI, % tkanki tłuszczowej oraz perfekcyjną wagę w oparciu o nasz wiek i wzrost.

 • Financisto 1.4.8

  Financisto to prosty i indywidualny menadżer finansów, który pomoże ci kontrolować wydatki. Aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Android i jest całkowicie darmowa.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RemindYou 1.2-1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ