Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketMoney 1.1.3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Catamount Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 251 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 196

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PocketMoney 1.1.3 - Mobile

PocketMoney to niewielka aplikacja służąca do organizowania finansów osobistych.

Dostępne języki: angielski, francuski, niemiecki, portugalski, włoski, hiszpański, norweski i japoński.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Communication Manager Pro VGA 1.2

  Communication Manager Pro to wielofunkcyjny program, który pozwala swojemu Użytkownikowi na zapisywanie ustawień w postaci gotowych profili a następnie automatycznie ich przełączanie w zależności od położenia i czasu.

 • Best Converter version 2.00 Series 80

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • Alarm+ S60v1 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

 • Best Portfolio 1.0

  Best Portfolio na telefony wyposażone w systemy Symbian OS stanowi niezbędne narzędzie dla każdego giełdowego gracza. Aplikacja dzięki odpowiednim funkcjom pozwala na śledzenie notowań wybranych spółek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketMoney 1.1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ