Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MPG 1.0.4 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Catamount Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 222 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 173

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MPG 1.0.4 - Mobile

MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.

Program uwzględnia między innymi koszty paliwa, wymian oleju, kontroli, zmian opon, myjni. Pozwala na tworzenie statystyk zużycia paliwa, jego cen i innych. Wspiera jednostki miary stosowane w USA, UK, Kanadzie oraz metryczne. Aplikacja w językach: angielskim, portugalskim, niemieckim,  holenderskim i hiszpańskim.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Expenses 2.0

  Expenses na telefony wyposażone w system Symbian OS to kolejna już z serii aplikacji służących do zarządzania domowym czy firmowym budżetem.

 • CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd)

  CalSyncS60 na urządzenia mobile z systemami Symbian OS zaprojektowano do synchronizacji danych z naszego telefonu z Google Calendar i na odwrót.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.

 • Handy Expense S60 3rd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MPG 1.0.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ