Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wififofum 2.2.12 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Aspecto Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 1015

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wififofum 2.2.12 - Mobile

Wififofum 2.2.12 - doskonały skaner sieci bezprzewodowych dla Iphonea.

Działanie programu jest bardzo proste – wyszukuje on miejsca, w których dostępne są bezprzewodowe sieci komputerowe (tzw. wardriving), następnie skanuje je i wyświetla informacje na temat każdej sieci Wi-Fi, którą wykryje. Twórcy Wififofum, firma Aspecto Software, doskonale sprostała stawianym oczekiwaniom - skaner potrafi wyświetlić takie informacje, jak na przykład nazwa sieci bezprzewodowej (SSID), adres MAC, rodzaj zabezpieczenia sieci Wi-Fi (np. WPA2) czy siłę sygnału (RSSI). Cechą charakterystyczną tego skanera jest wygląd jego interfejsu, który wzorowany jest na wojskowych radarach. Program Wififofum 2.2.12 jest do ściągnięcia bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne Wi-Fi

 • HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition)

  HandyWi jest funkcjonalnym programem przeznaczonym do wyszukiwania dostępnych sieci bezprzewodowych.

 • WIFREE - Free WIFI 3.1.1

  WIFREE to kolejna aplikacja z serii menadżerów połączenia WiFi na systemy Android. Program pokazuje np. siłę sygnału w procentach a także w wartościach dbm.

 • Devicescape for Windows Mobile 1.1.32

  Devicescape to aplikacja, która bardzo ułatwia korzystanie z punktów dostępowych do sieci Wi-Fi za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

 • Android Sync Manager WiFi 2.2

  Android Sync Manager WiFi jest pierwszym tego typu oprogramowaniem na platformy Android służącym do synchronizacji telefonu z komputerem PC poprzez połączenie WiFi.

 • Wi-Fi Companion 2.10.4

  Wi-Fi Companion to gabarytowo mały i przydatny program do skanowania sieci bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu oraz zarządzania połączeniem sieciowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wififofum 2.2.12 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Wi-Fi