Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SwirlyMMs 1.2 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Tommy Svensson
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 720 KB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 892

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SwirlyMMs 1.2 - Mobile

Jednym z najczęściej używanych argumentów przez przeciwników Iphonów był ich brak możliwości wysyłania multimedialnych wiadomości - MMS. Problem ten postanowił rozwiązać Tommy Svensson - tak właśnie powstała aplikacja SwirlyMMs 1.2, umożliwiająca wysyłanie wiadomości tekstowych z załączoną grafiką. Wysyłanie i odbieranie! Ściągnij juz teraz za darmo 14-dniową wersję trial programu SwirlyMMs 1.2 i ze strony pobierz.pl!

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.

 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.

 • Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40

  Extended Messaging to inteligentny system wysyłania wiadomości z urządzeń typu UIQ.

 • Call & Sms Filter 1.02 dla S60

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SwirlyMMs 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

SMS / MMS / Fax