Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD 1.5.0 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Stanislav Dvoychenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD 1.5.0 - Mobile

Dla wszystkich tych, którym od czasu do czasu zdarza się przekroczyć prędkość, a licznik zainstalowany fabrycznie w samochodzie czasem przekłamuje rzeczywistą wartość powstała aplikacja Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD. Dzięki wykorzystaniu modułu GPS program ten z ogromną dokładnością pokaże nam aktualną prędkość i ostrzeże po przekroczeniu ustalonego wcześniej limitu. Do dyspozycji użytkownika są trzy rodzaje pomiaru: w kilometrach na godzinę, milach na godzinę oraz węzłach. Poza aktualną prędkością, aplikacja mierzy także prędkość średnią, przebyty dystans, maksymalną predkość i różnicę wzniesień. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.

Podobne Transport

  • Free HD Compass

    Free HD Compass to darmowa i niezwykle prosta aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, która zmieni naszego iPhona lub iPada w staromodny, doskonale wykonany kompas.

  • Free GPS

    Free GPS, to jak sama nazwa wskazuje darmowa nawigacja dla systemu iOS. W prosty i przede wszystkim skuteczny sposób doprowadzi nas do celu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD 1.5.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ